Ota yhteyttä

Toimisto suljettu 20.3. alkaen toistaiseksi. Normaalitilanteessa auki klo 9-15.
osoite: Stormossenintie 56, Koivulahti

Asiakaspalvelun puhelinnumerot palvelevat arkisin klo 9-15

Puhelinvaihde puh 010 320 7600
Laskutus puh 010 320 7610
Kotitalouksien lajitteluneuvonta puh 010 320 7676

Jätekeskuksen portti/vaaka auki ma-pe klo 7-17
puh 010 320 7627

Biokaasun tankkausasema
osoite: Stormossenintie 3
puh 010 320 7612 (kaasupäällikkö Thomas Kalander)

Noutopalvelu, lavan ja peräkärryn vuokraus
puh 010 320 7631

Soittaminen 010 yritysnumeroon:
Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6 snt/min.
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
(viikon kaikkina päivinä 24 tuntia vuorokaudessa, sis.alv 24 %).

HALLINTO JA TALOUS

Aimo Latvala, toimitusjohtaja
puh 010 320 7601
aimo.latvala@stormossen.fi

Håkan Hagberg, talouspäällikkö
puh 010 320 7670
hakan.hagberg@stormossen.fi

VIESTINTÄ JA NEUVONTA

Nina Lindman, viestintäpäällikkö
puh 010 320 7640
nina.lindman@stormossen.fi

Annika Ekholm, tiedottaja
puh 010 320 7646
annika.ekholm@stormossen.fi

Sini Hemming, ympäristökasvattaja
puh 010 320 7647
sini.hemming@stormossen.fi

PALVELUT

Seppo Ruostekoski, palvelupäällikkö
(hyötykäyttöasemat, ekopisteet, yritysneuvonta)
puh 010 320 7660
seppo.ruostekoski@stormossen.fi

YMPÄRISTÖASIAT, KEHITYS- JA TUTKIMUSTYÖ

Johanna Penttinen-Källroos, ympäristö- ja laatupäällikkö
puh 010 320 7636
johanna.penttinen-kallroos@stormossen.fi

Nisse Lithén, projektipäällikkö
puh 010 320 7625
nisse.lithen@stormossen.fi

Johan Saarela, kehitysinsinööri
puh 010 320 7619
johan.saarela@stormossen.fi

Emelia Holm, ympäristöinsinööri
puh 010 320 7671
emelia.holm@stormossen.fi

VASTAANOTTO JA TUOTANTO

Heikki Knookala, käyttöpäällikkö
puh 010 320 7624
heikki.knookala@stormossen.fi

Per-Olof Holm, esimies; kaatopaikka, sisäiset kuljetukset
puh 010 320 7650
per-olof.holm@stormossen.fi

Thomas Kalander, esimies; biologinen käsittely, kaasunkäyttö
puh 010 320 7612
thomas.kalander@stormossen.fi

Vesa Lehtivuori, esimies; vaakatoiminnot, kompostimulta
puh 010 320 7633
vesa.lehtivuori@stormossen.fi

Kristiina Kuosma, esimies, vedenpuhdistamot, mekaaninen käsittely, kuormantarkastus
puh 010 320 7661
kristiina.kuosma@stormossen.fi